EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW W NASZYM GIMNAZJUM już 27 września

Drodzy uczniowie,
Już 27.09 (wtorek) obchodzimy po raz kolejny w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji odbędą się w 18-stce imprezy i konkursy, do udziału w których serdecznie zapraszamy:

1. Quiz realioznawczy (każda klasa zgłasza do wychowawcy dwóch przedstawicieli - uczniów).
  2. Mały Festiwal Piosenki Obcojęzycznej (hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej i angielskiej) - uczniów chętnych do śpiewania prosimy o osobiste zgłaszanie się do organizatorów EDJ (klasy 1- do 16.09, klasy 2 i 3 do 21.09.2016 roku).
  3. Konkurs dwujęzyczny (hiszpańsko-angielski, niemiecko-angielski, rosyjsko-angielski) - regulamin znajdziecie przy pokoju nauczycielskim oraz na swoich indywidualnych kontach dziennika Librus. Osobiste zgłoszenia do organizatorów EDJ - klasy 1 do 16.09, klasy 2 i 3 do 21.09.2016 roku.
  4. Degustacja potraw z różnych państw.
  5. Konkurs Skanowanie - Aplikowanie.

Szczegółowe informacje nt w.w. imprez znajdziecie na swoich indywidualnych kontach w wiadomościach dziennika Librus.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Nauczyciele języków obcych:
Agnieszka Jasińska, Renata Dmochowska, Elżbieta Sakwarelidze