ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE DLA RODZICÓW

29-09-2016r. Chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w zajęciach warsztatowych pod hasłem Jak pomóc dziecku w dokonywaniu właściwych wyborów? Zajęcia te w naszej szkole odbywają się cyklicznie od kilku lat i spotykają się z pozytywnym odbiorem uczestników. Są one przygotowane w oparciu o program A.Faber i E.Mazlish Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły oraz programu T.Gordona Wychowanie bez porażek. Głównym celem tych spotkań jest ćwiczenie wraz z Rodzicami różnorodnych metod nawiązywania i utrzymywania dobrego kontaktu z dzieckiem, co jest najlepszym czynnikiem chroniącym przed podejmowaniem ryzykownych zachowań.
Zajęcia będą odbywały się na terenie naszej szkoły. Będzie to 8 spotkań po 3 godziny, jeden raz w tygodniu w środy od godz.17.30 począwszy od 05.10.16r. Realizatorkami programu będą p. Iwona Zalech - psycholog Poradni P-P nr 4 oraz p. Małgorzata Świderska - emerytowany pedagog szkolny i specjalista z ORE.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

p. Katarzyna Spychała