Weź udział w konkursie multimedialnym

8-09-2016. Zapraszam uczniów klas I-III do udziału w konkursie na trasę wycieczki "Osobliwości Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia. Historia i współczesność (przewodnik).
Szczegóły - wyciąg z regulaminu konkursu:
Wycieczka historyczno-krajoznawcza: scenariusz i przewodnik wycieczki szlakiem osobliwości Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia.
Wszystkie prace muszą być wykonane samodzielnie. Fotografie muszą zawierać opis - kiedy, gdzie i przez kogo zostały wykonane. Scenariusze i przewodniki mogą mieć formę albumową lub być nagrane na płycie CD lub DVD. Prezentację multimedialną należy wykonać w programie Microsoft Office PowerPoint (2003-2013).
Prace mogą być wykonane indywidualnie lub zbiorowo (maksymalnie 3 osoby).

Prace należy złożyć sekretariacie Gimnazjum nr 18 do dnia 18/19 września 2016 roku. Po sprawdzeniu kompletności zostaną złożone w u organizatora. Muszą być one zaopatrzone w następujące dane:
-imię i nazwisko autora (autorów), klasa, adres szkoły
-temat pracy
-imię i nazwisko opiekuna, pod kierunkiem którego, praca została wykonana
(kopie wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - można otrzymać dodatkową ocenę za udział w konkursie)
Do każdej pracy złożonej w XXIII LO musi być obowiązkowo dołączone oświadczenie o zgodzie rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka.
Wzór oświadczenia - zgody - strona 8 regulaminu, do którego prowadzi niżej zamieszczony link.

Finał konkursu odbędzie się 7 października 2016 roku o godz.12.00 w gmachu XXIII LO (organizatora konkursu). Podczas uroczystości zakończenia konkursu zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu - również w załączniku (plik pdf)

nauczyciel informatyki
Marzena Lesińska-Wardawy