Dla nauczycieli
Informacje dla nauczycieli
KADRA PEDAGOGICZNA 2017/2018
lp | nazwisko i imię nauczyciela | funkcja / nauczany przedmiot |
1. | Spychała Katarzyna | dyrektor, pedagog |
2. | Pryczek Maria | wicedyrektor, matematyka |
3. | Andruszkiewicz Alina | wychowanie przedszkolne |
4. | Baranowski Kamil | wych. fizyczne |
5. | Biłyk - Woźniak Beata | j. niemiecki, etyka |
6. | Bolesta Barbara | nauczyciel bibliotekarz |
7. | Budna Joanna | nauczanie wczesnoszkolne |
8. | Ciechan Barbara | historia, wos |
9. | Dawidziuk Elżbieta | j. angielski |
10. | Dąbrowska Elżbieta | j. polski |
11. | Dobrowolska Barbara | wych. fizyczne |
12. | Fajdek Dorota | historia |
13. | Fornalska Agnieszka | geografia, przyroda |
14. | Gaik Emilia | wych. fizyczne |
15. | Jasińska Agnieszka | biologia |
16. | Kaliszek Renata | j. polski |
17. | Kępa Anna | j. angielski |
18. | Kierska Julia | plastyka, zajęcia artystyczne |
19. | Konstańczuk - Jancewicz Katarzyna | świetlica |
20. | Kowalczyk Beata | geografia |
21. | Krzyżanowska Beata | j. polski, wdż |
22. | Lesińska - Wardawy Marzena | informatyka |
23. | Lisiak Magdalena | psycholog |
24. | Litwiniuk Tomasz | wych. fizyczne |
25. | Marzęda Iwona | muzyka, zajęcia artystyczne |
26. | Mędrala Krystyna | nauczyciel bibliotekarz |
27. | Mikos Marzena | świetlica |
28. | Morawiecka Maria | fizyka |
29. | Oleasz Dorota | j. polski |
30. | Ostowicz Małgorzata | informatyka, zajęcia techniczne |
31. | Ościłowicz Dorota | religia |
32. | Polak Magdalena | j. polski |
33. | Rachoń Katarzyna | wychowanie przedszkolne |
34. | Ratajczyk Anna | pedagog |
35. | Ratyńska - Sidor Elżbieta | chemia |
36. | Rączkowska - Kozioł Renata | zajęcia artystyczne |
37. | Sakwarelidze Elżbieta | j. rosyjski, j. niemiecki |
38. | Stawiarz Monika | fizyka |
39. | Sucharska Anna | biologia |
40. | Sznabel Irena | wych. fizyczne |
41. | Sznabel Maksymilian | religia, zajęcia artystyczne |
42. | Szumowski Robert | wych. fizyczne |
43. | Świniarska Monika | chemia |
44. | Urbaniak Ireneusz | wych. fizyczne |
45. | Urbanowska Grażyna | j. rosyjski |
46. | Welev Tenschev Toschko | j. angielski, wos |
47. | Wilczyńska - Kość Renata | j. angielski |
48. | Wilim Jolanta | zajęcia techniczne |
49. | Wójcik Katarzyna | j. hiszpański |
50. | Wrzosek Iwona | matematyka |
51. | Wus Iwona | matematyka |
52. | Wykowska Grażyna | j. angielski |
53. | Zawistowska Alicja | matematyka |