15-09-2016r. Gra miejska

15-09-2016 Szkolna drużyna w składzie Kinga Kurowska, Natalia Sobczak, Martyna Pietrowska, Emil Wyszpolski i Jakub Mrozicki  wzięła udział w pierwszej grze miejskiej "Z Prymasem Wyszyńskim w stolicy" organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana. Gra odbywała się na terenie Starego Miasta. Wzięło w niej udział 65 uczniów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie zdobyli wiedzę o życiu i nauczaniu Kardynała Wyszyńskiego oraz odwiedzili miejsca związane z życiem Prymasa Tysiąclecia. Wydarzenie zakończyło się prelekcją Pani Iwony Czarcińskiej z Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Nasi gimnazjaliści włożyli dużo wysiłku i zaangażowania w grę, co przyczyniło się do zdobycia I miejsca. Gratulujemy sukcesu!!!

Zdjęcia z przebiegu gry można obejrzeć na stronie http://mazowiecki.civitaschristiana.pl/2016/09/21/i-gra-miejska-z-prymasem-wyszynskim-w-stolicy/

Opiekun drużyny – p. Piotr Gisicki