31-03-2017 Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

W ostatnich miesiącach w naszej szkole rozgrywane były mistrzostwa w halowej piłce nożnej. W turnieju udział wzięło 16 klas, co daje ok. 140 uczestników, a w całym turnieju padło 150 bramek!:)
W rundzie finałowej rywalizowały 3 klasy: 2f, 3e i 3g. Najlepszą klasą okazała się drużyna 3e, która po emocjonującym meczu wygrała minimalnie 3:2 z klasą 3g. Na najniższym stopniu podium uplasowała się klasa 2f.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i sportową postawę na boisku.

Turniej miał nie tylko na celu wyłonienie najlepszej klasy w szkole, ale przede wszystkim miał zintegrować wszystkich uczestników oraz zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego. Mamy nadzieję, że turniej spełnił oczekiwania.

Zajrzyj do galerii i zobacz zdjęcia.

p. Kamil Baranowski