Paderewski w Warszawie - gra miejska

UWAGA!!!

Zmiana terminu gry miejskiej „Paderewski w Warszawie” z 7 maja 2016r. na 14 maja 2016r.(sobota), z uwagi na trudności komunikacyjne wynikłe z organizowanej Parady Schumana i KOD - u.

Szanowni Państwo,

w związku z obchodami 15. rocznicy nadania imienia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie oraz 75. rocznicy śmierci męża stanu, kompozytora i pianisty uczniowie oraz Dyrekcja Szkoły zapraszają gimnazjalistów i licealistów z Państwa szkół do udziału w grze miejskiej – „Paderewski w Warszawie”, która odbędzie się 7 maja 2016 roku o godz. 10.00 w obrębie dzielnicy Śródmieście.

W załączniku znajdą Państwo Regulamin Gry, Formularz Zgłoszenia oraz zaświadczenie – zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego na udział dziecka w grze miejskiej.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!
NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 4 MAJA!

Celem Gry jest przybliżenie jej uczestnikom sylwetki Patrona szkoły - Ignacego Jana Paderewskiego w świetle miejsc związanych z jego postacią w Warszawie, w ramach obchodów 15. rocznicy nadania imienia Gimnazjum i 75. rocznicy śmierci Patrona.
W Grze pomocna będzie wiedza historyczna, polonistyczna, muzyczna oraz z zakresu historii sztuki. Uczestnicy poznają postać I. J. Paderewskiego, a także uczą się historii Warszawy, kształtując własną tożsamość i identyfikując się z miejscem zamieszkania.
Gra ma również na celu integrację grup młodzieży z różnych szkół oraz zachęcenie uczniów do aktywnego poszukiwania wiedzy.

Regulamin gry

Formularz zgłoszenia

Zaświadczenie - zgoda rodzica bądź opiekuna prawnego na udział dziecka w grze miejskiej

PWŚCPtSN