23.05.2016r. - Szkolny Festiwal Talentów

Uczniowie naszego gimnazjum wielokrotnie już udowadniali, że posiadają liczne artystyczne uzdolnienia.
Mieliśmy okazję je podziwiać 23 maja 2016 r. podczas Szkolnego Festiwalu Talentów.
Najchętniej śpiewamy. Piękne interpretacje znanych utworów przedstawili: Arkadiusz Rożnowski, Zuzanna Bednarek, Zuzanna Kozińska, Agnieszka Dominiak, Weronika Sidorowicz oraz Karolina Matej, której akompaniował Karol Kopeć.

Są wśród nas i tacy, którzy potrafią tańczyć. Oryginalny układ choreograficzny brawurowo wykonały Natalia Legięć i Gabriela Tchórzewska.

Kto preferuje mocniejsze brzmienia, także znalazł coś dla siebie. Jako "Latająca Szkoła Rocka" grali i śpiewali: Teresa Ciołek, Katarzyna Lindstedt, Zuzanna Cudna, Teodor Waśkiewicz, Maja Wiater, Kamila Majewska, Maja Kawa, Wiktoria Trześniewska, Wiktoria Kosobudzka, Jan Gościniak, Małgorzata Gawin i Róża Suchanek.

Zaprezentowali się nam również młodzi aktorzy. Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl "Kumple", który był efektem projektu edukacyjnego związanego z walką z "dopalaczami". Uczestniczyli w nim: Paulina Baryga, Jakub Czajka, Sylwia Ogrodowczyk, Katarzyna Pruszyńska, Magdalena Pełka, Natalia Wilczewska i Emil Wyszpolski.

Widzowie Festiwalu zobaczyli jeszcze jeden spektakl. "Róże" to przedstawienie szkolnej grupy teatralnej "Studio Przebieralnia",w którym wystąpili: Valentyna Cherednichenko, Zofia Moskalew, Wiktoria Kosobudzka, Barbara Witan, Julia Markowska, Paulina Prończuk, Julia Wilczyńska, Emil Wyszpolski, Arkadiusz Rożnowski, Maria Binkiewicz, Małgorzata Gawin, Jan Mańkowski, Jan Paszkowski i Agata Popis. Za spektakl "Róże" otrzymaliśmy III miejsce w kategorii: miniatura dramatyczna, dramat, monodram w XIII Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i ten właśnie spektakl prezentujemy w załączeniu. Życzymy miłych wrażeń!

PWŚCPtSN